Студенти команди “Медики – Ведмедики” зайняли перше місце у “Суперфінальній грі” турніру ерудитів “Що? Де? Коли?” серед команд студентів, ліцеїв, коледжів, вузів та шкіл міста Хуст.
![](http://zbdmk-khust.org.ua/wp-content/uploads/2019/06/IMG_20190503_144604-1024x768.jpg)
![](http://zbdmk-khust.org.ua/wp-content/uploads/2019/06/IMG_20190504_094711-768x1024.jpg)
КЗ "Хустський базовий медичний фаховий коледж"
вул. Львівська, 143, м. Хуст, Закарпатська обл.
Студенти команди “Медики – Ведмедики” зайняли перше місце у “Суперфінальній грі” турніру ерудитів “Що? Де? Коли?” серед команд студентів, ліцеїв, коледжів, вузів та шкіл міста Хуст.