Сучасній молоді для успішного оволодівання обраною професією необхідний високий рівень загальноосвітньої підготовки, лідерські якості, відповідність сучасним вимогам. Над досягненням саме цієї мети і працюють викладачі циклової методичної комісії загальноосвітніх дисциплін.
З метою розв’язання цих завдань викладачі щорічно проводять тиждень циклової комісії.
Не виключенням є і цей навчальний рік. З 20 по24 травня в коледжі проводився вже традиційний тиждень комісії загальноосвітніх дисциплін.
Викладачами та студентами були підготовлені та проведені цікаві заходи.
20травня розпочався тиждень виставкою-конкурсом предметних газет.
21травня відбувся в актовому залі о 13год.35хв. Брейн-ринг, в яком брали участь студенти 1 курсу 11, 13,14,18 групивідділень «Лікувальна справа», «Сестринська справа», «Фармація».
![](http://zbdmk-khust.org.ua/wp-content/uploads/2019/05/image-9.png)
Безручко О.М. – методист базового коледжу,
Лукач І.Ю. – завідувач відділень «Фармація» та «Лікувальна справа»,
Чулей М.М.. – завідувач відділення «Сестринська справа»,
Стеблак Оліваія -заст. студентського профкому .
![](http://zbdmk-khust.org.ua/wp-content/uploads/2019/05/image-10.png)
![](http://zbdmk-khust.org.ua/wp-content/uploads/2019/05/image-11.png)
![](http://zbdmk-khust.org.ua/wp-content/uploads/2019/05/image-12.png)
![](http://zbdmk-khust.org.ua/wp-content/uploads/2019/05/image-13.png)
![](http://zbdmk-khust.org.ua/wp-content/uploads/2019/05/image-14.png)
![](http://zbdmk-khust.org.ua/wp-content/uploads/2019/05/image-15.png)
Переможцями стала команда 11 групи відділення «Лікувальна справа»
22 травня студенти І курсу мали змогу перевірити свої знання під час проведення олімпіади з математики, фізики , хімії в каб.№27 о 11год.50хв.
![](http://zbdmk-khust.org.ua/wp-content/uploads/2019/05/image-16.png)
![](http://zbdmk-khust.org.ua/wp-content/uploads/2019/05/image-17.png)
Переможцем олімпіади став студент 11 групи Дудла Олександр
23 травня відбулася конференція науково- пошукових робіт.
![](http://zbdmk-khust.org.ua/wp-content/uploads/2019/05/image-18.png)
![](http://zbdmk-khust.org.ua/wp-content/uploads/2019/05/image-19.png)
1 місце –Данканич Марія , студентка 23 групи з доповіддю «Математичне моделювання в медицині»
![](http://zbdmk-khust.org.ua/wp-content/uploads/2019/05/image-20.png)
![](http://zbdmk-khust.org.ua/wp-content/uploads/2019/05/image-21.png)
3 місце -Бізіля Марина, студентка 14 групи з доповіддю «Хімія та здоров’я людини»
Отже, проведення предметних тижнів сьогодні є однією з форм урізноманітнення роботи в навчальному закладі. Проведенню тижня загальноосвітніх дисциплін передувала велика підготовча діяльність протягом тривалого часу. Робота тижня була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності викладачів і студентів, були цікавими, корисними, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку студентів.
Провідна роль в організації тижня належала викладачам, але його особливістю було широке залучення студентів різних груп коледжу.
Тиждень загальноосвітніх дисциплін – це час тісної співпраці викладача та студента. І кожен день був особливим, яскравим, незабутнім. Предметні тижні приносять незабутні враження викладачам і студентам, які брали безпосередню участь у заходах. Різноманітні заходи викликають зацікавленість, а також заохочують до вивчення дисциплін загальноосвітнього циклу.
24 травня о10.00 в ауд.№27 відбулось засідання циклової комісії загальноосвітніх дисциплін, на якому були підведені підсумки проведеного тижня.
Шановні студенти – учасники тижня циклової комісії загально освітніх дисциплін, ми, викладачі циклової комісії, щиро вдячні Вам за активну участь у підготовці та проведенні всіх заходів нашого предметного тижня, а також за те, що зерно науки і знання проростає на благодатному ґрунті!
Л.А.Буришина
голова циклової комісії