14 квітня 2024р. в церкві Святого Миколая с. Велика Копаня викладачем хірургії нашого коледжу Антоликом Юрієм Федоровичем проведено мастер – клас по наданню домедичної допомоги парафіянам даної церкви.
![](https://zbdmk-khust.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/435688266_1794822474372287_1670498519793847122_n-768x1024.jpg)
![](https://zbdmk-khust.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/435717012_1794822631038938_6818418533171776490_n-768x1024.jpg)
![](https://zbdmk-khust.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/436199493_1794822367705631_957217538838383980_n.jpg)
![](https://zbdmk-khust.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/435875399_1794822717705596_8673491783512140134_n-768x1024.jpg)
КЗ "Хустський базовий медичний фаховий коледж"
вул. Львівська, 143, м. Хуст, Закарпатська обл.
14 квітня 2024р. в церкві Святого Миколая с. Велика Копаня викладачем хірургії нашого коледжу Антоликом Юрієм Федоровичем проведено мастер – клас по наданню домедичної допомоги парафіянам даної церкви.