З 11 по 15 березня 2024 року у нашому закладі було проведено тиждень циклової комісії гуманітарних та соціально-економічних дисциплін на тему : « Хай буде вільна Україна , на всі віки , на всі часи !» Цього року програма предметного тижня була, як і завжди , насиченою.
Спільна мета запланованих заходів –це сприяти інтелектуальному і духовному розвитку студентів, розширити поняття про єдність, незалежність нашої держави та роль ц цьому українського козацтва.
Проведення цього тижня дає можливість студентам більш глибоко дізнатися про творчість Т. Г. Шевченка , ознайомитися з багатовіковою історію українського народу , на долю якого випало досить багато лиха до сьогоднішніх днів.
Викладачі циклової комісії провели чимало цікавих та пізнавальних заходів.
11.03.2024 р. Проведено конкурс стінгазет на тему: «Пізнаймо Кобзаря».
![Немає опису.](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/430824812_807011844798744_9170213159673770306_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=bakOEz78SkUAX-HV2-b&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=03_AdRp25EmukI-Z1jySVAIlgEi1RhZsGilMkGvNu7BO6VDzQ&oe=661B77B5)
![Немає опису.](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/431081703_933366568227209_5342864421713066710_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=1fl2q9ELyyYAX8v7bVi&_nc_oc=AQnoJgdrAu4pzqVa1XIGT0_WH2XRkFKTpFphGAPNXlzP9Xymp7-ySQ4LGJU48PgePKE&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=03_AdQ9CkIt7Xy4j7toTj_a-5NXz1r2XQTJdNZXmiqdp5ZwWQ&oe=661B7F97)
![Немає опису.](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/431125153_416689150914961_3495624900057156732_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=vue0HgRroY8AX_WEviY&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=03_AdQuL1D-kqqt6soTU3cLS3o7BQGLRYdx88_iJ9cU0-_Q_Q&oe=661B873E)
![Немає опису.](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/432556968_378415521711526_724922890953195937_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=T74QhXwksWUAX-0wBg0&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=03_AdRhsfWAhVKrVeVdn11rW_fRODPTkBimtjok4TX05J-uoA&oe=661B82D4)
12.03.2024 р. Викладач Буряк Є. А. провела літературно-музичну композицію зі студентами 19 групи на тему : « Хай буде вільна Україна на всі часи, на всі віки»
![Немає опису.](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/432557733_376346278692210_8317516590198945272_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=QEG1zBjdBoAAX9ybqzA&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=03_AdSo5b9GAU85xZRFdfFWz0vLwJ1U1KOcP5r8mK6IVJTxwA&oe=661B9A54)
![Немає опису.](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/431387285_1912849212504323_3413859938825723307_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=uNzWgw-axjoAX9hJpvH&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=03_AdTKU0idsDAH4IjhfrbWVdWkGayYKP8c72nM0yTL152AbQ&oe=661BA1E3)
![Немає опису.](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/431169855_1874345533021173_2508415558902674557_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=Snt8XYbCmKAAX8xAwyZ&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=03_AdRIAvCAzQ6MTK3pcCGcrlJzEjuwe5ASjsbcqQF7TJK03g&oe=661B8218)
![Немає опису.](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/429966451_865913955220210_1463473776462607961_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=LI1ahfXdV-wAX_b1mQS&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=03_AdQapi-sc8DRLJMxN8OnGos0GB_ogrURSxldpo0Hv2K0uA&oe=661B8C96)
![Немає опису.](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/431227358_946529890415746_7503259694206230790_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=w1kKorRh51YAX81ldow&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=03_AdTaH6dOQ3S7NdXatr4W75GnDBw6Hefp4EhGQ-MktqY-bA&oe=661BABBE)
13.03 . 2024 Викладач Демчик В. Е. провела вікторину на тему :
« Вшануймо пам’ять Кобзаря» зі студентами 18 групи.
![Немає опису.](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/431402746_1113866696704893_5319464944264892789_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=Kc_Rq_QA7ZUAX8brP-a&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=03_AdRNG8Vxir4QWqFuN93SzMFfsCpcetmQbfrEQqkLCSRDKQ&oe=661B7F40)
![Немає опису.](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/431194469_1079410753169593_5589174313198128424_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=hzakZQmU8w8AX_KKWH2&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=03_AdRZ3Z4JMdTshoF-_34iyXYm0mrnE_BpbG0wLSaJdPy7eQ&oe=661BAA70)
![Немає опису.](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/432846380_3740776099577700_759260483121765602_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=0bpaunYFi1IAX_C-DXE&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=03_AdTa_DeaepyzVfHSM42a9LPttOMAHDSHvu6fHE27Js83tg&oe=661B9C23)
13 .03. 2024 Викладач Турок О. М. провела виховний захід на тему : « Слава Україні-Героям Слава!»
![Немає опису.](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/431304196_435509108898547_6227270148965139418_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=pHTeGXkbm_AAX8A9XDN&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=03_AdQ3lAHAZ65JSE4TS5dZXpK2x-TLI-2U1bJp0Vf9N1Y6Bw&oe=661B8CF8)
![Немає опису.](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/432608870_7586013194783114_8949831305033059310_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=xYIOzEN-q5sAX9TB9iS&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=03_AdQ1qaudL64Nfy0YkcZCnLVE_OwdupD9BzfVMZWAh8_x7Q&oe=661BA659)
![Немає опису.](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/432561781_933859288315067_1023969463494410730_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=H1fg2BvDyTQAX_O7iKD&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=03_AdQiOH8sbSQAG5Bk7D1Lm1SnAhZhoOgbAtKwDihcVqi23w&oe=661BA844)
![Немає опису.](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/431230329_426739483164680_1441220583395154399_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=0IaeQOsdLUkAX_cQyDX&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=03_AdSA4Dzz7sC9ZsOwGqtca1VzldUXIy_UaWQAzhWY1Yy-hA&oe=661B9029)
14.03 .2025- Викладач Демчик В. Е. провела літературну зустріч з поетесою О. І . Демчик на тему :« Струни серця»
![Немає опису.](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/431286719_1144989373166523_5589246889135245414_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=AJ-lfCf7FJ8AX9KFMEC&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=03_AdQr_5kCsk7oBTE0iBZUx0h_yZpR1--inpiRbumN046x5A&oe=661B82B0)
![Немає опису.](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/432951126_425450183293368_6530460813809821969_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=SHvFnoYykKkAX-zFddl&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=03_AdR7I12A17j9VNymBcSb4XA7CW5GDKQdY3_scn9XHstMHg&oe=661B9533)
![Немає опису.](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/432619944_372360745665025_2879054189194811007_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=N5TPmjv4FXwAX_q9KiB&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=03_AdRKCLFGbWfjkVJL_VtILrSPzcHyVfUVzsN9mygtl-33GA&oe=661B8F09)
![Немає опису.](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/431300361_1099773388026013_2287502947699805541_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=eqNCSxd54SEAX8y284Z&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=03_AdTWntMxbeZ2Em9W-xE58OemeR2_SANM-IpU_03vs4e16w&oe=661BACF9)
![Немає опису.](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/432889733_949062456829558_1710528840262890420_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=NQkfGOYVnK4AX8lxMbP&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=03_AdQkiDa1Nf3lROVS81xPo7rblNB0UJ03fnsu_S2C9jhQVg&oe=661B7DD0)
Проведення тижня циклової комісії гуманітарних та соціально-економічних дисциплін дало можливість виховати у молодого покоління почуття патріотизму, відданості , активної громадської позиції особливо у період боротьби нашого народу проти російського загарбника , а також виховати повагу до Шевченка та закарпатських поетів.