23 квітня 2024 р. викладачем хірургії Антоликом Ю.Ф. було проведено мастер-клас з учнями Хустської спеціалізованої школи I-III ступенів в рамках підготовки до проведення гри “ДЖУРА”.
![Немає опису.](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/436423696_7727774707269421_7044651428675544134_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=k1r7QtkDPV4Q7kNvgEzY0be&_nc_oc=Adijr6RluLVCjaC4qRerGuC0gdKxo_K6l3OiOxOINllZGZ3JkzPfVCg-CjKN6sQdkYQ&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=03_Q7cD1QFUWHasLCvxVPI5_45OIBCqvuca9DGUWNgaQ9nrkKuF3w&oe=666A8E48)
![Немає опису.](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/436549498_2166246850396430_15174092017408321_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=-yPI0qUtNiIQ7kNvgHM3N3u&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=03_Q7cD1QH_rAqVYKI_YvJO9JkIh8o-KmgauJHPweeMredJDelQqQ&oe=666A9B6E)
![Немає опису.](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/436108162_459657643143681_1086716443639336747_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=l2RECpxQdxgQ7kNvgHw3bZ3&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=03_Q7cD1QF-F4odsciT_I6BChxGRGdNgruikxzwPmNxu6kbRHYw0g&oe=666AA9F9)
![Немає опису.](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/436592348_333188916190111_3459002751934334889_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=JWq3qBpL_ocQ7kNvgG8gz3r&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=03_Q7cD1QF5ka-YnRXAcRqtmmHmK-vFb7vlA2W6qjC8hDK6vCu-pQ&oe=666A9732)
КЗ "Хустський базовий медичний фаховий коледж"
вул. Львівська, 143, м. Хуст, Закарпатська обл.
23 квітня 2024 р. викладачем хірургії Антоликом Ю.Ф. було проведено мастер-клас з учнями Хустської спеціалізованої школи I-III ступенів в рамках підготовки до проведення гри “ДЖУРА”.