Цього року українські медики відзначають професійне свято вперше 27 липня . В умовах жорстокої війни. Війна забирає найкращих і найсильніших наших воїнів, в тому числі і хоробрих медиків, які рятують життя українських воїнів і населення.
Сьогодні день тих людей, чия професія – бути захистом життя. День українських медичних працівників і працівниць. Усіх наших лікарів, усіх наших медичних сестричок, усіх наших бойових медиків. Саме в цій роботі чи не найкраще видно, що таке цивілізованість, що таке людяність, як люди вміють жити й працювати заради інших людей. З днем медичного працівника! Слава Україні!
Бажаємо Вам ПЕРЕМОГИ, мирного неба, міцного здоров’я, великих
успіхів у такій благословенній, відповідальній і важливій праці охороняти і повертати життя людині!
![27 липня - День медичного працівника - Звягельська міська рада - Офіційний SMART-портал міста](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/3574b10db160d6a02586654baf557ed5.jpg)