18 травня 2023 року у рамках Фестивалю науки, який проходить у Київському університеті імені Бориса Грінченка, на базі Фахового коледжу «Універсум» відбулася Всеукраїнська студентська науково-практична онлайн-конференція «Перші кроки у науці: науковий пошук студентів фахових коледжів», в якій взяли участь студенти I курсу нашого закладу!
![Немає опису.](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/356757176_992036168601557_1141391749148171412_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=Z54GE2_rmdIAX8emdT6&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=03_AdTL0_CEeKczFiL2nVSvVw_NL1LWldvZfSoFX19bx04J9A&oe=64C09681)
![Немає опису.](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/354661356_3548251885420798_274137726877879107_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=Zod6Y-I6lzYAX8ESlbE&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=03_AdSdcyaqSfP0OmmkS44uX-mbZJ1p2DvDM9UZ7ZyzbWyalQ&oe=64C08A0D)
![Немає опису.](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/356715079_1765397283858686_9183866576587859105_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=AREToFfNmusAX8jlTGz&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=03_AdSgDPibtkzaOOwwv9dz9qedQsZjc08edmcFFdYcfEV_0A&oe=64C0BF33)
![Немає опису.](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/355063588_6432531610119527_5775094083044714770_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=S0UHXZyPYgMAX8-uh_n&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=03_AdQCp-OIihUx1O1PE9xwfYCcJH3Dfhj1AwCOuouPi7p75g&oe=64C09D47)
![Немає опису.](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/355134178_696545178867593_3043308302243028382_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=sa3PDqEjlrgAX-x9yKD&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=03_AdRtDM9rp93o_rclkKC06DJ28uBRwrmfO18SSI-i26ySAw&oe=64C0B0BA)
![Немає опису.](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/354837756_3599972626950166_8262065565500697589_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=TvqTxqFVey0AX_el4qU&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=03_AdR-HaIM6WHPo_v3aY3moHbFFo4vhSfiB_hp5A3MjVbD8w&oe=64C091C3)
Також , адміністрація КЗ “Хустськийбазвий медичний коледж” , окремо висловлює вдячність викладачу “Охоронини праці та безпеки життєдіяльті ” Пойді Н.І. за підготовку учнів Всеукраїнської студенської науково-практичної конференції “Перші кроки у науці: науковий пошук судентів фахових коледжів”.
![Немає опису.](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/354825033_1901307243603630_8135063661088305905_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=cJcu4Nz91zcAX-hRyMy&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=03_AdTGRc7ZKs-DOt3SvBEzHKICFc3v9yp7Ik6d4fnGPjkTgw&oe=64C0A005)