Студентка 23 групи відділення «Сестринська справа» Драгун Павлина доповіла про історію розвитку паліативної допомоги та хоспісної медицини в Україні та світі Студентка 23 групи відділення «Сестринська справа» Боднар Ганна виступила з доповіддю на тему: «Загальні принципи паліативної допомоги, роль медичної сестри в їх реалізації» Для студентів був продемонстрований відеофільм «Паліативна допомога»