З 12 по 18 березня 2019 року студенти Плиска Євген, Копча Тетяна і Лапчак Іванна під керівництвом викладача хірургії Антолика Юрія Федоровича проводили майстер-клас і навчали учнів шкіл м.Хуст наданню невідкладної долікарської допомоги.
![](http://zbdmk-khust.org.ua/wp-content/uploads/2019/03/1-1024x768.jpg)
![](http://zbdmk-khust.org.ua/wp-content/uploads/2019/03/2-768x1024.jpg)
![](http://zbdmk-khust.org.ua/wp-content/uploads/2019/03/3-768x1024.jpg)
![](http://zbdmk-khust.org.ua/wp-content/uploads/2019/03/4-768x1024.jpg)
![](http://zbdmk-khust.org.ua/wp-content/uploads/2019/03/5-768x1024.jpg)
![](http://zbdmk-khust.org.ua/wp-content/uploads/2019/03/6-1024x768.jpg)
![](http://zbdmk-khust.org.ua/wp-content/uploads/2019/03/7-1024x768.jpg)
КЗ "Хустський базовий медичний фаховий коледж"
вул. Львівська, 143, м. Хуст, Закарпатська обл.
З 12 по 18 березня 2019 року студенти Плиска Євген, Копча Тетяна і Лапчак Іванна під керівництвом викладача хірургії Антолика Юрія Федоровича проводили майстер-клас і навчали учнів шкіл м.Хуст наданню невідкладної долікарської допомоги.